Pedikúra, manikúra, modeláž nehtů

Pedikúra

Zátěž, která je vynakládána na naše nohy během každodenního života se nepříznivě projevuje různými otoky, křečemi a bolestí. Za většinou problémů stojí nevhodná obuv, která se velmi negativně podepisuje na stavu našich nohou. Svěřte vaše nohy do naší péče a my vám pomůžeme odstranit nevzhlednou zrohovatělou vrstvu kůže, zlepšit prokrvení a celkově ulevit vašim nohám. Způsob,kterým provádíme pedikúru se nazývá:

MOKRÁ PEDIKÚRA

Odmočíme nohy v lázni s Rochovou solí. Potom namažeme vazelínou, která nám zjemní tvrdou kůži a očistíme skalpelem ztvrdlou kůži. Začistíme vysokofrekvenční frézou do hladka.Ostříháme nehty, ošetříme kůžičku kolem nehtů a namažeme profi krémem od Švýcarské firmy Gehwol.

Nabízíme i různé doplňky k pedikúře například:

Peeling – peelingem dochází k odstranění odumřelých šupinek kůže, která se prokrví a tím dochází k lepšímu vstřebávání krému do pokožky.

Masáž – je dobrá na uvolnění a prokrvení nohou. V chodidlech je mnoho akupresurních bodů , které se masáží stimulují a tím dojde k uvolnění celého těla.

Provádíme i modeláž nehtů na nohou je velice oblíbená a žádaná . Nabízíme širokou škálu trendi barev.

PROTETIKA

V našem studiu pracujeme s moderními technologiemi.

Zarůstá vám nehet ? Již nemusíte nechávat nehet strhnout. Neinvazivní metodou vám nehet vyléčíme. Stačí nalepit šponu a je po bolesti. Špona nehet šetrně zvedá z okrajů a tím brání v zarůstání.

Stydíte se za špatný, nebo chybějící nehet na ruce či noze ? Navštivte nás. Novou technologoií vytvoříme nehet, který je od pravého k nerozeznání.

Manikúra

Ruce jsou poměrně dosti viditelnou částí těla a proto by měla být péče o ně jednou z priorit každé ženy i muže. Manikúra je prevencí proti jejich nesprávnému růstu či záděrám. Naše služby zahrnují úpravu délky a tvaru nehtů a odstranění zrohovatělé kůže v jejich okolí. Ošetření provádíme dle momentálního stavu nehtů - výživa, zpevnění.
Provádíme lakování a zdobení dle přání klienta.

P-Shine

P-Shine je technika péče o přírodní nehty . V Japonsku je tato technika leštění nehtů známá již několik staletí kdy si gejši v císařském paláci zkrášlovali nehty pomocí nanášení včelího vosku a mateří kašičky , které se zalešťují do nehtu.Nehet vydrží dlouhou dobu lesklý.

P-Shine je vhodná pro lámavé, roztřepené a nerostoucí nehty, jelikož dochází k prokrvení nehtové ploténky a zajišt´uje tak její zdravý růst. Metoda P-Shine není vhodná na tenké, nebo zničené nehty.

Modeláž nehtů